אפקטים דמויי גוף: שאלות ותשובות

כיצד ניתן לגרום לצבע להידבק לסיליקון על בסיס פלטינום?

העובדה כי כמעט שום דבר נדבק לסיליקון ע"ב פלטינום היא בדרך כלל תכונה רצויה. עם זאת, משמעות הדבר היא כי רוב הצבעים לא ידבקו אליו.

על מנת שהצבע יידבק לסיליקון (כמו סיליקון Dragon skin או Ecoflex או כל סיליקון על בסיס פלטינום מהמגוון שלנו) ניתן להשתמש בחומר מקשר בשם Psycho paint זהו חומר דו רכיבי שקוף שניתן להוסיף אליו את הפיגמנטים לסיליקון מסדרת Silc Pig.

לאחר הערבוב, ניתן ליישם את Psycho Paint עם מברשת רגילה או ניתן לדלל אותו בעזרת תמיסות (כמו NOVOCS Gloss או NOVOCS Matt שיתנו מראה מבריק או מאט לסיליקון) על מנת לרסס דרך מברשת אוויר ישירות על הסיליקון. כדאי לצבוע את הסיליקון לא יאוחר מ 3 ימים לאחר ההתקשות של המוצר אותו צובעים, במידה ועבר זמן רב יש לשפשף עם אצטון לחכות לייבוש ואז ליישם. סרטון על אופן השימוש ב Psycho Paint.

 

באילו חומרים אני צריך להשתמש על מנת ליצור מסיכות או מוצרים מסיליקון במילוי ג'ל?

ניתן ליצור מוצרים , צלקות או מסיכות במילוי ג'ל סיליקון בתבנית ב-2 חלקים או בתבנית פתוחה-שטוחה. 

חומרים מומלצים:

  • ראשית יש ליצור את המעטפת: ניתן ליצור קרום סיליקון עם סיליקון ליציקה כגון ה- Dragon Skin ™ FX-Pro, או שניתן להשתמש ב- Q-Ballz ™, היתרון ב Q-BallZ שניתן לייצר בעזרתו קרום דק מאוד שיתחבר לסיליקון שיבוא לאחריו , את הקצוות שיווצרו ניתן יהיה להמיס באצטון ולגרום למסיכה להתמזג היטב עם הגוף. מצריך גם דבק כמו  SKIN TITE .לאחר מריחת הקרום שופכים ג'ל סיליקון.
  • ג'ל סיליקון: ניתן ליצור על ידי הוספת Slacker™ Tactile Mutator לסיליקון Dragon Skin, או שניתן להשתמש ב-Ecoflex™ GEL.
  • ניתן להשתמש בפיגמנט סיליקון Silc Pig™ להוספת צבע פנימי לג'ל הסיליקון או לקרום.
  • ניתן להשתמש בדבק בטוח לעור Skin Tite™ שלנו לצורך הדבקת התוצר לעור.

בדף המוצר של Q-Ballz ניתן לקרוא עוד ויש סרטון המראה כיצד להשתמש Q-Ballz ו Ecoflex GEL בתבנית פתוחה-שטוחה כדי ליצור צלקת סיליקון במילוי ג'ל. לדף המוצר >>

בדף המוצר של Dragon Skin FX-Pro תוכלו למצוא סרטון המראה כיצד להשתמש בו וב- slacker בתבנית לחיצה בעלת 2 חלקים ליצירת כלי במילוי ג'ל >>  לדף המוצר >>

 

כיצד ניתן להפוך את המוצרים שהכנתי מ- Skin Tite לפחות דביקים?

Skin Tite® נועד להתקשות ולהישאר מעט דביק, דבר אשר מסייע להדביק את הפציעות, פרוסטטיקה אל העור. פיזור מעט טלק או אבקת איפור יעזור בהפחתת ההרגשה הדביקה של מוצרים הנעשים בעזרת Skin Tite®. כמות קטנה מאוד של אבקה היא בדרך כלל כל מה שצריך.

 

האם אני צריך למרוח קרם המסייע בשחרור על שיער גוף בעת שימוש ב-Skin Tite®?

לא. Skin Tite® הוא תרכובת מיוחדת של גומי סיליקון שלא נדבק לשיער הגוף. ניתן להשתמש ב-Skin Tite על הידיים, הרגליים, ואפילו זקנים וגבות ללא חשש מהידבקות (או התחברות) לשיער.

 

איך ניתן להמנע מקילוף של Skin Tite® עקב הזעה?

הזעה משפיעה על כל הדבקים הקוסמטיים והפרוסתטיים, ו- Skin Tite® אינו יוצא דופן בנושא זה. שימוש במחסום על גבי העור כגון Top Guard של Premiere Products או Sweat Stop של מייקל דייוי טרם השימוש ב-Skin Tite יעזור להידבקות.

המלצה נוספת היא לערבב את סיליקון Skin Tite ולא ליישם אותו למשך כדקה או שתיים עד שמעט יתייצב ואז להדביק לגוף. פעמים רבות אנשים מוסיפים (או מדביקים) את החלק כאשר Skin Tite מייד אחרי הערבוב שהסיליקון עדיין יחסית נוזלי, מה שגורם לדוגמן שלהם להתחיל להזיע במהירות. המתנה של כדקה או שתיים עד להתמצקות נוספת של Skin Tite יכולה לעזור.