להברשה

מוצרי גמיש בקטגוריה להברשה

יצרןSmooth-On
תקצירUreCoat® הינו חומר גמיש לציפוי על בסיס פוליאוריטן . ניתן להבריש אותו על מגוון רחב של מוצרים, פוליסטירן מוקצף, עץ, מתכות למינהן, עץ, פלסטיק' , בדים ועוד. לאחר התייבשות UreCoat® יהיה בעל חוזק מכאני גבוה ועמיד ב UV!
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירפוליאוריטן להברשה ישירות על המודל אחרי טיפול בשטח הפנים בחומר הפרדה. בשור A35 מצויין להעתקת מודלים משעווה וגבס.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירפוליאוריטן להברשה ישירות על המודל. יש ליישם חומר הפרדה טרם המריחה. החומר בעל עמידות בשחיקה וחוזק קריעה גבוה. יחד עם זאת אחרי ההתקשות החומר גמיש ומתקלף בקלות (אם שטח הפנים טופל כהלכה בחומר הפרדה- אם לא הוא ידבק!). מצויין ליציקות בטון. החומר מעולה לשיקום ועבודות רסטורציה, העתקת פסלים, הדבקות תעשייתיות ועוד...
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירפוליאוריטן להברשה ישירות על המודל אחרי טיפול בשטח הפנים בחומר הפרדה בשור A50. החומר בעל עמידות בשחיקה וחוזק קריעה גבוה. מצויין להעתקת מודל מבטון. החומר מעולה לשיקום ועבודות רסטורציה, העתקת פסלים, הדבקות תעשייתיות ועוד..
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירפוליאוריטן להברשה ישירות על המודל אחרי טיפול בשטח הפנים בחומר הפרדה בשור A60. החומר בעל עמידות בשחיקה וחוזק קריעה הגבוהים ביותר בסדרת ה Brush-On ניתן להשתמש בו לגיבוי שכבות Brush-On 40 או Brush-On 50. החומר מעולה לשיקום ועבודות רסטורציה, העתקת פסלים, הדבקות תעשייתיות ועוד..
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירפוליאוריטן גמיש להברשה בשור A40 - קל יותר לערבוב מאשר סידרת Brush-On.
לצפיה בפרויקטים