חומרים ליציקה על בסיס פוליסולפיד

מוצרי מוצרים בקטגוריה חומרים ליציקה על בסיס פוליסולפיד

יצרןSmooth-On
תקצירחומר ליציקת תבניות בשור A20 בעל התכווצות זניחה וחזק קריעה גבוה. היתרון איננו רגיש ללחות כמו פוליאוריטן ולכן ניתן לצקת אותו ישירות על חומר רטוב מבלי לדאוג שיתנפח. ניתן להדביק עם FMC Bonding Preimer.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירחומר ליציקת תבניות בשור A15 בעל התכווצות זניחה וחזק קריעה גבוה. ניתן לשחק עם זמני העבודה וההתקשות הסופית (לזרז או להאט) היתרון איננו רגיש ללחות כמו פוליאוריטן ולכן ניתן לצקת אותו ישירות על חומר רטוב מבלי לדאוג שיתנפח. ניתן להדביק עם FMC Bonding Preimer.
יצרןSmooth-On
תקצירחומר ליציקת תבניות בשור A12 בעל התכווצות זניחה וחזק קריעה גבוה. היתרון איננו רגיש ללחות כמו פוליאוריטן ולכן ניתן לצקת אותו ישירות על חומר רטוב מבלי לדאוג שיתנפח. ניתן להדביק עם FMC Bonding Preimer.
יצרןSmooth-On
תקצירחומר ליציקת תבניות בשור A15-20 בעל התכווצות זניחה וחזק קריעה גבוה. זמן עבודה קצר: כ10 דקות. זמן חליצה קצר 45 דקות. היתרון איננו רגיש ללחות כמו פוליאוריטן ולכן ניתן לצקת אותו ישירות על חומר רטוב מבלי לדאוג שיתנפח. מבין כל משפחת FMC חומר זה הוא בעל הצמיגות הנמוכה ביותר והזרימה הטובה ביותר . ניתן להדביק עם FMC Bonding Preimer.
יצרןSmooth-On
תקצירחומר ליציקת תבניות בשור A8 הגמיש ביותר במשפחת FMC, בעל התכווצות זניחה, זרימה טובה, וחוזק קריעה גבוה. היתרון איננו רגיש ללחות כמו פוליאוריטן ולכן ניתן לצקת אותו ישירות על חומר רטוב מבלי לדאוג שיתנפח. ניתן להדביק עם FMC Bonding Preimer.