יצירת קשר מהיר

04-8571141 ben@cermat.co.il

ייצור תבניות סיליקון מאושרות למגע עם מזון

סדרת סיליקונים לטובת יצירת תבניות גמישות מאושרות למגע עם מזון. ניתן ליצור תבניות סיליקון לשוקולד, עוגות, סוכר וממתקים בכל צורה העולה על רוחכם. ניתן לבחור בין סיליקון המגיע כנוזל דו-רכיבי או סיליקון המגיע בצורת בצק דו-רכיבי.


יתרונות הסיליקון ליצירת תבניות למזון:

* הסיליקון מאפשר גמישות מירבית בכדי שיהיה ניתן לחלץ בקלות את המודל ואח"כ את יציקת המזון. ניתן לבחור בין רמות גמישות שונות בין שור A18 ל- A60.
* ניתן לקבל סיליקון שקוף או אטום.
* הסיליקון אינו נדבק למודל או למזון שיוצקים לתוך התבנית.


אישור למגע עם מזון:

* המרכיבים במוצרים אלו עומדים בקריטריונים עפ"י ה- FDA. ונבדקו במעבדה חיצונית לאשר את התאמתם לתקן. לקבלת הקובץ לאישור הסיליקון למגע עם מזון, לחץ כאן.


שימושים בסיליקון מאושר למגע עם מזון:

* הכנת תבנית לבצק סוכר.
* הכנת תבנית ביציקה לממתקים.
* הכנת תבניות לשוקולד ופרלינים.
* הכנת תבנית מורכבת לעוגות ראווה ולפסלי קרח.

ניתן לראות מטה את מגוון החומרים ליצירת תבנית סיליקון המאושרת למגע עם מזון.
נשמח לשמוע על הפרויקט האישי שלכם ולהציע לכם את המוצר המתאים.

יצרן: Smooth-on

מוצרי יציקה בקטגוריה ייצור תבניות סיליקון מאושרות למגע עם מזון

תקצירסיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A40, מתאים גם למזון, תבניות אפיה . בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון אין התכווצות ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים. יחס הערבוב הוא 100A:10B , זמן העבודה 30 דקות וההתקשות 24 שעות. להמשך קריאה נא ללחוץ על שם המוצר.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון דו קומפוננטי דמוי פלסטלינה בשור:A40 הניתן ללוש אותו ביד ולהדק אותו כנגד המודל. יחס ערבוב נוח 1:1, ההתקשות תוך דקות וחוזק הקריעה מצויין. שימושים: מצויין לשימוש עבור תבנית לבצק סוכר, מעתיק את פני השטח בצורה מושלמת. תבניות מהירות לכמעט כל שטח פנים, תכשיטים, תיקון מסגרות של תמונות ועוד ...
לצפיה בפרויקטים
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון להכנת תבניות מאושרות למגע עם מזון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A50, זהו סיליקון להכנת תבנית ליציקת שוקולד , קרח, או בתור סיליקון לתבניות אפיה עד 200 מעלות . בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון התכווצות זניחה ביותר ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים. יחס הערבוב הוא 100A:10B , זמן העבודה 45 דקות וההתקשות 24 שעות.
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון להכנת תבניות מאושרות למגע עם מזון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A60, זהו סיליקון להכנת תבנית ליציקת שוקולד , קרח, או בתור סיליקון לתבניות אפיה עד 200 מעלות . בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון התכווצות זניחה ביותר ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים. יחס הערבוב הוא 100A:10B , זמן העבודה 45 דקות וההתקשות 16 שעות.
תקצירסיליקון שקוף בשור A18 . זהו סיליקון מאושר למגע עם מזון. הסיליקון בשור A18 והוא הגמיש ביותר מסדרת הסיליקונים המאושרים למגע עם מזון. מומלץ להשתמש בו כאשר יש חשש משבירת המזון כתוצאה מחליצתו מהתבנית. או כשתהבנית סגורה ורוצים לראות את הנוזל מגיע לכל חלק בתבנית. יחס ההערבוב הוא: 100A:10B עפ"י משקל. זמן העבודה: 60 דקות זמן ההתקשות הינו 24 שעות.
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון שקוף בשור A37 . זהו סיליקון לתבניות מאושר למגע עם מזון. הסיליקון בשור A37 מסדרת הסיליקונים המאושרים למגע עם מזון. מומלץ להשתמש בו כשתהבנית סגורה ורוצים לראות את הנוזל מגיע לכל חלק בתבנית. יתרון : יחס ערבוב נוח 1:1 עפ"י נפח, זמן העבודה: 25 דקות. זמן ההתקשות הינו 4 שעות.
תקצירסיליקון שקוף מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A40 , מתאים גם למזון ולתבניות אפיה . בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון אין התכווצות ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים. יחס הערבוב הוא 100A:10B , זמן העבודה 60 דקות וההתקשות 16 שעות.
קטלוג המוצרים המלא