יצירת קשר מהיר

04-8571141 055-2777979 ben@cermat.co.il

דבק אפוקסי

סרמט בע"מ משווקת מבחר דבקי אפוקסי איכותיים לשימושים רבים. האפוקסי הוא דבק דו רכיבי.


שימוש נכון בדבק אפוקסי

דבק אפוקסי יכול להגיע בצורה של נוזל או משחה. לפני מריחת הדבק, יש לוודא שמשטח ההדבקה נקי, רצוי לנקות בעזרת אלכוהול בריכוז גבוה 93% ומעלה, לחכות לייבוש ואז ליישם את הדבק. מריחת הדבק צריכה להיעשות תוך תשומת לב לכיסוי מלא של השטח המודבק והצמדה של שני החלקים עד תום זמן העבודה של החומר. יש לבחור את הדבק הנכון ליישום הנכון – שאלו אותנו!

 

מגוון סוגים ויישומים של דבק אפוקסי 

קיים מגוון רחב של יישומים אפשריים עם דבקי אפוקסי ניתן להדביק בקלות מתכת, עץ, בטון ועוד.

כמו כן, קיים מגוון של דבקים מבניים המשמשים כדבק לחומרים מרוכבים, דבק לזכוכית, דבק למוקצפים, דבק לחומרים גמישים או קשיחים ועוד. 

הדבקת עץ –  הדבקת עץ טובה תעשה עם דבק בשם EA 40. לחומר מעט גמישות היודע לעבוד מצוין עם העץ. למילוי חללים וסדקים בעץ תוכלו להשתמש באפוקסי שקוף קריסטלי RP-026UV.

 

 

מוצרי דבקים בקטגוריה דבק אפוקסי

METALSET A4
יצרןSmooth-On
תקצירדבק אפוקסי חזק במיוחד הנמצא בשימוש צבא ארה"ב, תעשיות אוויריות ותעשיות רכב מובילות בעולם. A4 נדבק מצויין לשטחים נקבוביים ואטומים. ניתן למרוח על שטחים אנכיים ללא נזילות, מתקשה סופית בין לילה. לאחר התקשות סופית ניתן לעבד, לשייף ולקדוח בחומר. שימושים עיקריים: עצירת דליפות בצינורות מתכת, שסטומים ומיכלים, הדבקת מפרקי מתכת, תיקון פגמים, הדבקת ברגים לעץ, בטון ומתקן פגמים במתכת.
דבק שקוף EA-40
יצרןSmooth-On
תקצירדבק שקוף , חזק במיוחד ללא פילר, קל למריחה בשכבות דקות הכמעט בלתי נראות לאחר התקשות סופית. EA40 בעל זמן עבודה ארוך כשעתיים ומתקשה סופית לאחר 24 שעות. בעל תכונות מכאניות טובות. ניתן לעבוד ביחס2A:1B על מנת לקבל עמידות מכאנית גבוהה יותר ובנוסף עמידות לטמפרטורה.
לצפיה בפרויקטים
דבק MT-13 Resin - שימוש מרכזי לתעשיית הסירות
יצרןSmooth-On
תקצירדבק אפוקסי מיועד לאפליקציות הנזקקות להדבקה חזקה במיוחד ועמידה בפני מים. שימוש מרכזי תעשיית הסירות להדבקה ותיקונים שונים.
דבק Super Instant
יצרןSmooth-On
תקצירדבק אפוקסי בצבע דבש שקוף, התקשות מהירה. 2.5 דקות זמן עבודה ו 10 דקות התקשות סופית. מעולה להדבקת מתכות כגון: פלדה, אלומיניום, פליז לחומרים שונים כגון: עץ, זכוכית, ופלסטיקים קשיחים רבים.
לצפיה בפרויקטים