העתקת גוף: שאלות ותשובות

האם יש לטקס ב-Body Double?

סיליקון להעתקת גוף Body Double ™ אינו מכיל לטקס ולא צריכה להיות בעיה בשימוש עבור אנשים עם אלרגיות ללטקס (אחד היתרונות של סיליקון פלטינום עבור שימוש כחומר להעתקת גוף ואיפור). למעשה, מוצרי לטקס מכל סוג יעכבו את ההתקשות של מוצרי סיליקון על בסיס פלטינום כמו Body double.

 

כיצד אני בוחר בין סיליקון Body Double לבין Alja-Safe alginate לצרכי העתקת גוף?

לשתי האפשרויות קיימים יתרונות וחסרונות. הנה כמה שיקולים שיעזרו להחליט באיזה מוצר להשתמש עבור הפרויקט שלך.


יתרונות סיליקון ™ Body Double

  • לתבניות שנוצרו עם Body Double יש חוזק קריעה טוב ויחזיקו זמן רב, ניתן להשתמש בתבניות שוב ושוב ליצירת עותקים (יציקות) רבים של הדגם או המוצר המקורי שלך. לעומת זאת, תבנית Alginate נהרסת לאחר שימוש אחד. ניתן להמר על הסיכוי הקטן לשימוש רב פעמי בתבנית Alginate בתנאי שהשימוש נעשה במהירות. כאשר תבנית Alginate מתחילה להתייבש, היא תתחיל להתכווץ ולהתפורר במהירות.
  • אפשרויות היציקה לתבנית Alginate הינן מוגבלות - בדרך כלל גבס (ניתן לרכוש מאיתנו גבס אלפא איכותי המתאים ליציקת פסלים) או פלסטיק פוליאוריטן מהיר במיוחד (SMOOTH CAST 300Q), פלסטיק בעל זמן עבודה של 90 שניות והתקשות של 5 דקות. לעומת זאת, לתבנית Body Double ניתן ליצוק כמעט כל חומר. אפשר ליצוק פלסטיק נוזלי, שעווה, גבס, סגסוגות מתכתיות בעלות טמפרטורת היתוך נמוכה, בטון וחומרים אחרים ליצירת שכפולים.

יתרונות Alja-Safe ™ Alginate

  • עולה הרבה פחות מאשר גומי סיליקון Body Double.
  • לא נדבק לשום דבר. אין צורך בקרם שחרור עבור רוב היישומים. ניתן אף לעשות בעזרתו תבנית של שערות הראש, באמצעות מרכך שיער כחומר שחרור. לא ניתן לעשות תבנית של שערות הראש עם Body Double. ניתן ליצר תבנית כזאת בעזרת כיסוי Bald Cup.

מי מהחומרים הללו מעתיק פרטים בצורה טובה יותר?

שני החומרים יעתיקו פרטים לרמת טביעת אצבע בצורה מושלמת.

יש לנו מדריך שימושי אשר עשוי לעזור לכם לקבוע כמה Body Double תצטרכו להכנת תבנית של פנים, ראש, יד, פלג גוף עליון ועוד. כנסו לדף המוצר של Body Doubleשם תמצאו בהמשך קישור ל- "טבלה להערכת כמות לכל חלק בגוף".

לדף המוצר של Alja-Safe alginate >>