יצירת קשר מהיר

04-8571141 ben@cermat.co.il

אפוקסי ידידותי לסביבה- אפוקסי ירוק- חדש!

מוצרי אפוקסי בקטגוריה אפוקסי ידידותי לסביבה- אפוקסי ירוק- חדש!

תקציראפוקסי שקוף מיועד להספגת בדים ידידותי לסביבה . בניגוד לאפוקסים "מסורתיים" המבוססים על חומרים פטרוכימיים, אפוקסי Super Sap מבוסס על חומרים ממוחזרים, פסולת מומחזרת, כמו עיסת עץ ודלקים ביולוגים וע"י כך היצרן מפחית את השימוש בחומרים הרעילים בחומר זה ב 37%. החומרים הטבעיים באפוקסי הירוק מעניקים חוזק קריעה מצויין ויכולת הדבקה מצויינת. זמן העבודה הינו 22 דקות וזמן ההתקשות הוא 3 שעות בלבד.
יצרןEntropy Resins
תקציראפוקסי שקוף מיועד ליציקה ידידותי לסביבה בעל שני מקשים : מהיר CCF, ואיטי CCS. בניגוד לאפוקסים "מסורתיים" המבוססים על jחומרים פטרוכימיים, אפוקסי Super Sap מבוסס על חומרים ממוחזרים, פסולת מומחזרת, כמו עיסת עץ ודלקים ביולוגים וע"י כך היצרן מפחית את השימוש בחומרים הרעילים בין 17%-51% תלוי בסוג החומר. החומרים הטבעיים באפוקסי הירוק מעניקים חוזק קריעה מצויין ויכולת הדבקה מצויינת. יישומים: האפוקסי שקוף יש לו תוסף המעכב השפעת UV ומצויין ליציקות שקופות.
יצרןEntropy Resins
תקציראפוקסי שקוף מיועד להספגה ידידותי לסביבה בעל שני מקשים : מהיר CLF , ואיטי CLS. עבור בניית גלשנים עם מקשה מהיר במיוחד CLX. בניגוד לאפוקסים "מסורתיים" המבוססים על jחומרים פטרוכימיים, אפוקסי Super Sap מבוסס על חומרים ממוחזרים, פסולת מומחזרת, כמו עיסת עץ ודלקים ביולוגים וע"י כך היצרן מפחית את השימוש בחומרים הרעילים בין 17%-51% תלוי בסוג החומר. החומרים הטבעיים באפוקסי הירוק מעניקים חוזק קריעה מצויין ויכולת הדבקה מצויינת. יישומים: האפוקסי שקוף יש לו תוסף המעכב השפעת UV ומצויין להס
קטלוג המוצרים המלא