הברשה

סיליקון לתבנית בהברשה - חוסך בעלויות כאשר נדרשים לתבנית גדולה או מורכבת- בעזרת סיליקון להברשה ניתן להבריש את הסיליקון על פני המודל וליצור שכבה דקה המעתיקה את הפרטים בצורה מושלמת. לאחר יישום הסיליקון יש ליישם גם תבנית אם קשיחה שתחזיק את "סמרטוט" הסיליקון ותגבה אותו . מגיע ברמות קושי Shore שונות.

מוצרי סיליקון בקטגוריה הברשה

תקצירסיליקון להברשה מסדרת הפלטינום, חזק במיוחד, נוח לעבודה 1:1 ללא שימוש במאזניים, מאפשר הוספת סיליקון גם אחרי התקשות במקומות החסרים. 2-3 שכבות מספיקות על מנת להבטיח חוזק קריעה מצויין , והישמרות הסיליקון לטווח ארוך.
לצפיה בפרויקטים
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון להברשה המיועד אשר מיועד לייצור שקיות ואקום רב פעמיות. לא צריך להשתמש בציוד להתזה ניתן למרוח הכל ידנית. סיליקון להברשה זה הינו ביחס ערבוב של 1:1 לפי נפח והינו קל מאוד ליישום. זהו סיליקון RTV סמיך להברשה וניתן למרוח אותו עם מברשת או מרית על משטחים אנכיים ללא נזילה. מכיוון שקית ואקום מסיליקון זה היא רב פעמית יש חיסכון עצום בכסף. זהו סיליקון מהיר התקשות סופית 4 שעות. ניתן לשימוש חוזר מאות פעמית בהספגה של פוליאסטר, כ 50 פעם בהספגות אפוקסי, כ 100 פעם בשיטת preperg . עמיד ב 240 מעלות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSMOOTH-ON
תקצירסיליקון למריחה מסדרת הפלטינום, חזק במיוחד, נוח לעבודה 1:1 ללא שימוש במאזניים, מאפשר הוספת סיליקון גם אחרי התקשות במקומות החסרים. 2-3 שכבות מספיקות על מנת להבטיח חוזק קריעה מצויין , והישמרות הסיליקון לטווח ארוך. ניתן לשלב בין Rebound 25 ל Rebound 40 כאשר השכבה הראשונה היא רכה יותר עם Rebound 25 והשכבה השניה פחות גמישה.
לצפיה בפרויקטים
תקצירסיליקון למריחה דו קומפוננטי בשור A30. זהו סיליקון לתבניות שיודע להעתיק את הפרטים בצורה מושלמת כמעט ללא התכווצות. ניתן למריחה על משטחים ורטיקלים. זמן העבודה כ 20 דקות, ניתן להוסיף שכבה נוספת לאחר 45 דקות. 4 שכבות מומלצות להכנת תבנית. זהו סיליקון מצוין ליציקה של בטון, פוליאויטן, פוליאסטר, שעווה, גבס ועוד....
לצפיה בפרויקטים