עיצוב גינה ומרפסת - עשה זאת בעצמך

חולמים לעצב את הגינה, החצר או המרפסת מחדש? בעזרת CERMABOND 200 תוכלו לעשות זאת לגמרי בעצמכם ובקלות...

מדובר בחומר חד רכיבי המאפשר הדבקה טובה של אבן, חלוקי נחל, חצץ, זכוכית ועוד. המשטח יאפשר מעבר של של מים מאחר והדבק רק קושר את האבנים יחד אבל לא אוטם את המשטח. להלן מידע אודות היישומים המתאימים:


משטח גרנוליט - עשה זאת בעצמך

תוכלו לעשות זאת בעצמכם בקלות רבה. שוטפים את הגרנוליט היטב במים, מייבשים, ומוסיפים CERMABOND 200,  הדבק יעטוף כל אבן בנפרד ולאחר ההתייבשות תיווצר הדבקה בין האבנים. יתרון גדול נוסף הוא שאין בטון בין האבנים, כאשר יש בטון בין האבנים הבטון שותה מים ועם הזמן תיווצר בעית סדקים, כאשר משתמשים ב CERMABOND 200 המים מחלחלים וחודרים בין האבנים. החומר עמיד בתנאי חוץ ויעניק מראה אותנטי .ניתן לעצב את החצר, להכין שביל גינה מעוצב, מרפסת דקורטיבית, מקלחות חוץ דקורטיביות עם ניקוז נסתר ועוד.


עיצוב גינות קטנות באופן יעיל

אבנים דקורטיביות כבר הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד כאשר מדברים על עיצוב גינות קטנות. פעמים רבות, אנו שופכים את האבנים במקום המיועד ובכל פעם מחדש נדרשים לאסוף אותן ולהחזירן למקומן בשל רוחות, אנשים שדרכו והזיזו ועוד לא מעט תרחישים נוספים. CERMABOND 200 נותן את הפיתרון לקיבוע של האבנים יחד כאשר לאחר היישום, האבנים לא יזוזו יותר ממקומן.


הדבקת אבנים

לעיתים אנו רוצים להשתמש באבנים יקרות לצורך הכנת אנדרטה, מצבה, או סתם במקום דקורטיבי ואנו רוצים למנוע את גניבתן או פיזורן. בעזרת CERMABOND 200 נוכל לקבע את האבנים ובכך למנוע את פיזורן או גניבתן.

 

הדגמות הממחישות כיצד תעצבו גינה או מרפסת בעצמכם בעזרת CERMABOND 200: