רגיל

סיליקון לתבניות או מוצרים (Silicon RTV) ליציקה חומרים דו קומפוננטים גמישים בשור (קושי) A00-A60 המיועדים ליציקה.

מוצרי יציקה בקטגוריה רגיל

יצרןCHT ITALIA
תקצירסליקון עמיד ליציקות מרובות של אפוקסי ופוליאוריטן. הרבה פעמים הבעיה היא שסיליקונים לא מחזיקים יותר מ 5-6 יציקות כאשר יוצקים אפוקסי , וכ15 יציקות כאשר יוצקים פוליאוריטן. סיליקון MM940 הינו סיליקון על בסיס TIN בשור A37, איכותי ובעל עמידות טובה כאשר נדרש לשכפל מספר רב של פעמים מוצרים העשויים מאפוקסי נוזלי או פוליאוריטן נוזלי. צבע בסיס: לבן . מקשה: שקוף - MM CAT L6WNT יחס הערבוב: 100:5 לפי משקל. זמן עבודה: כ-70-45 דקות. הוצאה מהתבנית: כ 7 שעות.
יצרןCHT ITALIA
תקצירסליקון עמיד ליציקות מרובות של אפוקסי ופוליאוריטן. הרבה פעמים הבעיה היא שסיליקונים לא מחזיקים יותר מ 5-6 יציקות כאשר יוצקים אפוקסי , וכ15 יציקות כאשר יוצקים פוליאוריטן. סיליקון MM928 הינו סיליקון על בסיס TIN בשור A27, איכותי ובעל עמידות טובה כאשר נדרש לשכפל מספר רב של פעמים מוצרים העשויים מאפוקסי נוזלי או פוליאוריטן נוזלי. צבע בסיס: לבן . מקשה: שקוף - MM CAT L6WNT יחס הערבוב: 100:5 לפי משקל. זמן עבודה: כ-70-45 דקות. הוצאה מהתבנית: כ 7 שעות.
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A25, בסיס הסיליקון הינו בעל צמיגות נמוכה יחסית לשאר מותגי Mold Max הסטנדרטים, מה שמקל על הערבוב של החומר. זמן העבודה הארוך 60 דקות מאפשר לעושת ואקום על מנת להוציא את בועות האוויר מהתערובת. זמן ההתקשות של סיליקון ליציקה זה הוא 16 שעות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth on
תקצירMOLD MAX 29NV סיליקון על בסיס Tin בשור A30, בעל חוזק מכאני מצויין . יחס ערבוב: 100:10 בעל זמן עבודה של 45 דקות והתקשות אחרי 6 שעות בלבד. מולד מקס 29NV הינו סיליקון בעל צמיגות נמוכה ויודע להוציא את בועות האוויר בעצמו. אין צורך להשתמש בתא ואקום. החומר מתאים להכנת דגמים ותבניות. ניתן לצקת לתוכו וקס, גבס, ושרפים כגון, פולאיסטר, אפוקסי, פולאירויטן ועוד....
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון RTV דו קומפוננטי ליציקה. עמיד בטמפ עד 294 מעלות צלזיוס. ניתן לצקת לתוכו מתכות בטמפ' נמוכות כמו בדיל . הצמיגות יחסית נמוכה לסיליקונים אחרים וזמן העבודה כ40 דקות וזמן ההתקשות כ 24 שעות
לצפיה בפרויקטים
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון RTV ליציקה עם התכווצות זניחה מאוד XLS = Xtra low shrinkage . מיועד להעתקת מוצרים כשעמידה במידות חשובה. סיליקון ליציקה זה בעל עמידות טובה יותר כאשר יוצקים לתוכו אפוקסי, פוליאוריטן מוקצף ועוד. זמן העבודה 40 דקות וההתקשות כ24 שעות והוא בשור A30
לצפיה בפרויקטים
תקצירסיליקון RTV ליציקה ביחס ערבוב נוח 1:1 לפי נפח , סיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A37, שקוף למחצה - היתרון: בתבניות הנזקקות לחיתוך על מנת לחלץ את המודל -ניתן לראות את המודל ולחתוך מבלי לפגוע בו. זמן ההתקשות הינו קצר כ 4 שעות בלבד!
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A27 , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A15 , צבע שקוף חלבי ,חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
לצפיה בפרויקטים
תקצירסיליקון ליציקה בשור A10 בצבע חלבי , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A50, בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון אין התכווצות ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A30, בעל עמידות גבוהה בפני כימיקלים וחום, לסילקון אין התכווצות ומצטיין באריכות החיים הגבוהה ביותר מתוך סדרות הסיליקונים.
לצפיה בפרויקטים
יצרןAlpina
תקצירסיליקון שקוף בשור A40 מתוצרת גרמניה. סיליקון מצויין להכנת תבניות, בכל כושר זרימה מצויין. מתאים לעבודה עם מודלים מ STL.
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A40, שקוף למחצה - היתרון: בתבניות הנזקקות לחיתוך על מנת לחלץ את המודל -ניתן לראות את המודל ולחתוך מבלי לפגוע בו.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון שקוף על בסיס פלטינום, מתקשה בטמפרטורת החדר ובעל התכווצות זניחה. החומר בעל חוזק מכאני וקריעה גבוהים. מצויין עבור ישומיים הדורשים לראות את המודל בתוך התבנית על מנת לראות היכן לחתוך את התבנית מבלי לפגוע במוצר. שימושים עיקריים בתעשיית התכשיטים, כתבנית ליציקת פוליאוריטן נוזלי, אפוקסי, וקס ועוד.... שימוש נוסף הוא הכנת תבנית סיליקון מאושר מזון הסיליקון ניתן לצביעה בעזרת פיגמנטים מסדרת SILC PIG .
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A40 , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A30 , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A20 , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון ליציקה בשור A10 , חוזק קריעה גבוה, לא נזקק לחומר הפרדה ולכן החלקים יוצאים מוכנים לצביעת יסוד וצבע. עמיד בטמפורות גבוהות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון סופר גמיש - דו קומפוננטי על בסיס פלטינום . מגיע בצבע שקוף חלבי - ניתן להוסיף פיגמנטים מסדרת Silc Pig לתוך התערובת או למרוח אותם על גבי הסיליקון לאחר ההתקשות בעזרת תוסף Psycopaint מצויין ליצירת אפקטים מיוחדים, מסכות, מוצרי אורטופדיה או כל מוצר הדורש גמישות. לסיליקון מסדרת EcoFlex יכולת מתיחה גבוהה והוא אינו דביק לאחר ההתקשות.* למעט 0010 ו Gel. סיליקון גמיש במיוחד ליציקה בשור A5, 00-20A, 00-30A , 00-10A, ללא התכווצות וניתן לתיקון.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון סופר גמיש - דו קומפוננטי על בסיס פלטינום בשור A0020 . זמן עבודה נוח של 30 דקות וזמן התקשות 4 שעות בלבד. מגיע בצבע שקוף חלבי - ניתן להוסיף פיגמנטים מסדרת Silc Pig לתוך התערובת או למרוח אותם על גבי הסיליקון לאחר ההתקשות בעזרת תוסף Psycopaint מצויין ליצירת אפקטים מיוחדים, מסכות, מוצרי אורטופדיה או כל מוצר הדורש גמישות. לסיליקון EcoFlex 0020 יכולת מתיחה גבוהה והוא אינו דביק לאחר ההתקשות.
לצפיה בפרויקטים