חומרי פוליש - חדש!

כבר השקעו המאמצים במוצר טוב ויפה, הבעיה תמידג היא הפינייש האחרון שיביא את המוצר לרמה הגבוהה ביותר שניתן.

כיום חסרים חומרים אייכותים ומיועדים להשלמת הברק המושלם לחומרי אפוקסי , פוליאסטר, חומרים מרוכבים וגלקוטים. בשוק קיימים חומרי פוליש המתאימים לרכבים או צבעי רכב, אבל אין התייחסות ספציפית לחומרים המרוכבים ולחומרי האפוקסי. 

לדוגמא כאשר רוצים ליישם חומר פוליש על גבי חומר מרוכב שעשוי קרבון ואפוקסי או קרבון ופוליאסטר וצבעו שחור, מרבית חומרי הפוליש הינם בצבע הלבן מה שיכול להשאיר שאריות לבנות בכל מיני מקומות קשים לגישה, לכן אנו מציעים את חלק ממוצרי הפוליש שלנו ואת אותו החומר הייחודי גם בצבע שחור.

בדיוק בשביל לענות על צורך זה ותת פיתרון לרמה הגבוהה ביותר של פוליש אנו מציעים את חומרי פוליש ווקס איכותיים  של חברת PAICRISTAL  האיטלקית, בשלושה שלבים עיקריים :

פוליש NW1  : פוליש ווקס בעל יכולת ליטוש מרשימה נאחרי ניירות ליטוש 600-800.

ננו פוליש ווקס: TOPFINISH 2  להשלמת הברק מרהיב של החלק המלוטש.

UVO SHILED: ווקס הגנה מפני קרני UV.

 

ובנוסף חומר לניקוי ושמירה על הברק באופן שוטף:

FLESH TOUCH : חומר על בסיס ווקס לפוליש מהיר והברקה מהירה של מוצרים חלקים.

 

 

מוצרי חומרים מרוכבים בקטגוריה חומרי פוליש - חדש!

יצרןPAI CRISTAL ITALIA s.r.l
תקצירNW 1 Premium הינו ווקס משחתי בדרגת פרימיום, איכותי. מיועד לשימוש לאחר שיוף בנייר שיוף 600-800. או לשקם גלקוט שעבר חימצון גבוה בצורה מהירה ומושלמת מבלי לחמם את פני השטח. מגיע בשני צבעים לבן ושחור. שימוש ב ווקס NW 1 מבטיח גימור ברמה גבוהה מבלי להשאיר סימנים או עכירות על גבי המשטח המלוטש. הודות לחומרים המלטשים הייחודיים הנמצאים בחומר זה , פוליש ווקס לאפוקסי NW 1 הופך את הפוליש למהיר יותר קל יותר ומאפשר לדלג על שלבי ליטוש גבוהיים יותר ובכך לחסוך זמן עבודה יקר!
יצרןPAI CRISTAL ITALIA s.r.l
תקצירTOPFINISH 2 הינו חומר לפוליש המורכב מננו גרגירי שחיקה ווקס. הודות לחלקיקים המיניאטורים פוליש ווקס זה יעלים אפילו את הסימנים הקטנים והעדינים ביותר על פני השטח, כמו הולוגרמות, ופיגמי שטח העדינים ביותר ויעניק לפני השטח את הברק מושלם. מוצר זה מיועד לפוליש סופי, יש להשתמש בפוליש ווקס NW 1 לפוליש אייכותי ראשוני ולהשתמש ב TOPFINISH 2 מיד לאחריו. להברקת קרבון או משטחים שחורים ניתן להשתמש בפליש ווקס שחור- -TOPFINISH 2 . מתאים להברקת מוצרים צבועים בצבע או בלכה. להמשך קריאה לחץ על שם המוצר
יצרןPAI CRISTAL ITALIA s.r.l
תקצירווקס המעניק הגנה משולמת לאפוקסי, גלקוט, וחומרים מורכבים . משאיר שכבת הגנה דקה ויעילה על פני השטח, תשאיר את המשטח מבריק ותחסום את קרני ה UV מלפגוע בפני השטח ולשנות את צבעו. חשוב לחזור על הפעולה מידי חודש על מנת לשמר את ההגנה מפני קרינת UV. הודות לחומרים המעכבים המיוחדים, הווקס, והפולימרים שבתוך התרכובת, ווקס UV SHÍLED יחזיר את הברק האבוד למשטח, ויעניק שכבה דוחת מים. ווקס UV SHILED מתאים להברקה והגנה על מוצרים צבועים בצבע או בלכה. לקריאה נוספת נא ללחוץ על שם המוצר
יצרןPAI CRISTAL ITALIA s.r.l
תקצירספריי פוליש ווקס לקבלת מראה מבריק במהירות. קל ומתאים לשימוש מהיר. הודות לחומרי הווקס המיוחדים בחומר , תישאר שכבת הגנה מבריקה על פני השטח. מתאים במיוחד להברקת אפוקסי, הברקת גל'קוט פוליאסטר או אפוקסי, צבע, פלסטיקים, גומי וזכוכית. לקריאה נוספת נא ללחוץ על שם המוצר.