יצירת קשר מהיר

04-8571141 ben@cermat.co.il

מהיר

מוצרי יציקה בקטגוריה מהיר

יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון RTV על בסיס פלטינום/ יחס ערבוב נוח של 1:1 , שור A10, זמן עבודה כ 15 דקות והתקשות של 75 דקות. מתאים להכנת תבניות או מוצרים באיכות מצויינת, הסיליקון בצבע שקוף חלבי ומאפשר גיוון בעזרת פיגמנטים מסדרת SILC PIG . ניתן לשימוש כסיליקון ליצרית מסכות, ניתן להסמיך עם מסמיך THIVEX או לדלל עם מדלל SLACKER
יצרןSmooth on
תקצירMOLD MAX 29NV סיליקון על בסיס Tin, בשור A30 בעל חוזק מכאני מצויין . יחס ערבוב: 100:10 בעל זמן עבודה של 45 דקות והתקשות אחרי 6 שעות בלבד. מולד מקס 29NV הינו סיליקון בעל צמיגות נמוכה ויודע להוציא את בועות האוויר בעצמו. אין צורך להשתמש בתא ואקום. החומר מתאים להכנת דגמים ותבניות. ניתן לצקת לתוכו וקס, גבס, ושרפים כגון, פולאיסטר, אפוקסי, פולאירויטן ועוד....
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון לתבניות בעל צמיגות נמוכה במיוחד, הכנה מהירה וקלה של תבנית סיליקון בעזרת MOLD MAX 14NV. חומר זה אינו מצריך שימוש בואקום להוצאת בועות האוויר. יחס הערבוב הינו 100:10 משקלי, זמן העבודה כ 40 דקות וההתקשות הסופית כ4 שעות.
יצרןSmooth - On
תקצירסיליקון נוזלי ורך מאוד בעל צמיגות נמוכה מאוד ומתקשה במהירות. יחס ערבוב נוח של 1:1 לפי משקל או נפח. זמן עבודה של 2.5 דקות, והתקשות סופית של כ 5 דקות. הסיליקון מתקשה לחומר גמיש ולא דביק, מאוד גמיש, חזק ובעל כושר מתיחה מאוד גבוהה. ניתן לצביעה בעזרת פיגמנטים מסדרת silc Pig פיגמנטים המתאימים לסיליקון. Ecoflex 0035 הינו סיליקון מאושר למגע גוף וניתן למרוח אותו ישירות על הגוף. הוא עומד בתקן OECD TG 439. ישומים נוספים- מוצרים אורטופדים , תבנית ליציקת שעווה , כחומר להכנת כריות ועוד....
תקצירסיליקון RTV ליציקה בשור A15 . זמן עבודה50 דקות והתקשות סופית 4 שעות. זהו סיליקון RTV ליציקה ללא צורך בתא ואקום במרבית הישומים הודות לצמיגותו הנמוכה . סיליקון לתבניות זה מצויין לשימוש כ תבנית ליציקת גבס, תבנית ליציקת שעווה, תבנית ליציקת פלסטיק, תבנית לבטון , או כמוצר גמיש בפני עצמו. תבניות המיוצרות בסיליקון זה הינן בעלות חיי מדף ארוכים והשימוש בהם יהיה לאורך זמן (תלוי בסוג החומר שיוצקים פנימה....) עמיד עד 232 מעלות.
לצפיה בפרויקטים
תקצירסיליקון על בסיס פלטינום/ יחס ערבוב נוח של 1:1 , כושר מתיחה מעולה. פותח במיוחד ליצור אפקטים מיוחדים כאיפור/מסכות, יתרונו בכך שהוא מהיר מאוד 12 דקות זמן עבודה והתקשות לאחר 40 דקות. ניתן לגיוון בתוספת פיגמנטים מסדרת Silc-Pig, ניתן להדבקה על הגוף בעזרת דבק מיוחד - Skin- Tite. לחץ על התמונה מימין על מנת לצפות בשני סרטונים המדגימים שימוש אפשרי בסיליקון Dragon skin FX/pro
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון RTV ליציקה בשור A16 . זמן עבודה 6 דקות והתקשות סופית 30 דקות. זהו סיליקון RTV ליציקה ללא צורך בתא ואקום במרבית הישומים הודות לצמיגותו הנמוכה . סיליקון לתבניות זה מצויין לשימוש כ תבנית ליציקת גבס, תבנית ליציקת שעווה, תבנית ליציקת פלסטיק, תבנית לבטון , או כמוצר גמיש בפני עצמו. תבניות המיוצרות בסיליקון זה הינן בעלות חיי מדף ארוכים והשימוש בהם יהיה לאורך זמן (תלוי בסוג החומר שיוצקים פנימה....) עמיד עד 232 מעלות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון RTV ליציקה בשור A30 . זמן עבודה 45 דקות והתקשות סופית 6 שעות. זהו סיליקון RTV ליציקה ללא צורך בתא ואקום במרבית הישומים הודות לצמיגותו הנמוכה . סיליקון לתבניות זה מצויין לשימוש כ תבנית ליציקת גבס, תבנית ליציקת שעווה, תבנית ליציקת פלסטיק, תבנית לבטון , או כמוצר גמיש בפני עצמו. תבניות המיוצרות בסיליקון זה הינן בעלות חיי מדף ארוכים והשימוש בהם יהיה לאורך זמן (תלוי בסוג החומר שיוצקים פנימה....) עמיד עד 232 מעלות.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון בשור A10 , מהיר 8 דקות זמן עבודה. חליצה כעבור 75 דקות. התכווצותו זניחה, היתרון: יכולת מתיחה גבוהה מאוד (פי כמה וכמה). ניתן לצבעו בעזרת פיגמנטים, מצויין לאפליקציות שדורשות תנועה.
יצרןSmooth-On
תקצירסידרה של סיליקון בשור A10/A20/A30 על בסיס פלטינום/ יחס ערבוב נוח של 1:1 , כושר מתיחה מעולה. מתאים להכנת תבניות באיכות מצויינת, מתאים לעבודה כחומר לאפקטים מיוחדים כגון מסכות, ניתן לגיוון בתוספת פיגמנטים מסדרת Silc-Pig, ניתן להדבקה על הגוף בעזרת דבק מיוחד - Skin- Tite. לחץ על התמונה מימין על מנת לראות סרטון המדגים שימוש עם סיליקון מסדרת Dragon Skin .
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירסיליקון סופר גמיש - דו קומפוננטי על בסיס פלטינום בשור A0020 . זמן עבודה נוח של 30 דקות וזמן התקשות 4 שעות בלבד. מגיע בצבע שקוף חלבי - ניתן להוסיף פיגמנטים מסדרת Silc Pig לתוך התערובת או למרוח אותם על גבי הסיליקון לאחר ההתקשות בעזרת תוסף Psycopaint מצויין ליצירת אפקטים מיוחדים, מסכות, מוצרי אורטופדיה או כל מוצר הדורש גמישות. לסיליקון EcoFlex 0020 יכולת מתיחה גבוהה והוא אינו דביק לאחר ההתקשות.
יצרןsmooth-on
תקצירסיליקון RTV ליציקה ביחס ערבוב נוח 1:1 לפי נפח , סיליקון מסדרת הפלטינום ליציקה בשור A37, שקוף למחצה - היתרון: בתבניות הנזקקות לחיתוך על מנת לחלץ את המודל -ניתן לראות את המודל ולחתוך מבלי לפגוע בו. זמן ההתקשות הינו קצר כ 4 שעות בלבד!
לצפיה בפרויקטים
קטלוג המוצרים המלא