בצק אפוקסי

בצק אפוקסי הניתן ללישה בצורה ידנית. ניתן לפסל ידנית, להטביע טקסטורה או להשתמש בכלי פיסול, לעצב את המודל ולהמתין להתקשות. ניתן לבחור בין 4 דגמים עיקריים המופיעים מטה.

מוצרי אפוקסי בקטגוריה בצק אפוקסי

יצרןSika-tooling & composits
תקצירבצק אפוקסי המתאים לגיבוי חלקי תבנית, חזק מאוד, ניתן לליטוש, קל מאוד (צף על מים צפיפות 0.9). לפרטים נוספים לחץ על שם המוצר.
יצרןSmooth on
תקצירבצק אפוקסי בעל רמת צפיפות ודחיסות גבוהה. Free Form Habitat Fire safe בעל אישור מעכב בעירה E84, Class A . ניתן לפסל בבצק או להחתימו עם חותמת סיליקון לקבלת טקסטורה כשמדובר על משטחים גדולים יחס ערבוב 1:1 , זמן עבודה כ 90 דקות והתקשות 16 שעות . המוצר הינו בתוספת אבקת קיפול אשר מאפשרת לאפוקסי לא להדבק לכלי העבודה, והיידים ליישום קל ונוח.
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירבצק אפוקסי קל משקל בצורה יוצאת דופן - משקל סגולי של 0.45g/cc. מתאים למגוון יישומים תעשיתיים ואומנותיים. הבצק כמעט ללא ריח לוואי, התכווצות מינמאלית וקל מאוד לשימוש ולערבוב. את בצק האפוקסי מערבבים בידיים ביחס ערבוב נוח של 1:1 לפי נפח. הוא בעל זמן עבודה ארוך ומתקשה לאחר 24 שעות בטמפ' החדר לאפוקסי קשיח וחזק. Free form Air כל כך קל משקל שהוא יצוף על מים. ניתן לשיוף, קדיחה וצביעה. ניתן להוסיף לו פיגמנטים מסדרת SO-STRONG או IGNITE. להמשך נא ללחוץ על התמונה משמאל
לצפיה בפרויקטים
יצרןSmooth-On
תקצירבצק אפוקסי בעל צפיפות גבוהה - דמוי חימר לעיצוב, מתאים לפיסול ידני או עם כלים ומגיע לרמת פרטים גבוהה במיוחד. בצק אפוקסי Free Form Sculpt קל ב 30% מחומרים מתחרים ובכך מאפשר הכנת מוצרים גדולים וקלים יותר. על מנת למקסם את הפעולה של האפוקסי ניתן להוסיף מים ולשנות את רמת הצמיגות של החומר ולהחליקו יפה. לפני ההתקשות של החומר ניתן להחליקו עם מים ולהגיע ממש לאפקט מראה. זמן העבודה הינו 1.5 שעות ההתקשות היא לאחר 24 שעות לאפוקסי קשיח מאוד ועמיד במים. בצק האפוקסי ניתן לצביעה בקלות בצבעים אקריליים.
לצפיה בפרויקטים