ג'לקוט (Gelcoat)

חומר משחתי על בסיס אפוקסי, המסופק בשני מרכיבים ומשמש לקבלת פני שטח תבנית איכותיים במיוחד. הג'לקוט בעל עמידות בשחיקה, בטמפרטורה גבוהה ובמגע עם כימיקלים. שימוש בחומר מקטין את הסיכוי לכליאת בועות אוויר . חוסך בעלויות התבנית בכך שמיושם בעובי דק. הגיבוי לחומר נעשה באפוקסי נוזלי או לחלופין באפוקסי עם סיבי זכוכית (Biresin L89 ).

מוצרי מוצרים בקטגוריה ג'לקוט (Gelcoat)

יצרןSika Advanced Resins
תקצירמריחה נוחה וקלה, מיועד למודלים, נגטיבים ועוד
לצפיה בפרויקטים
יצרןSika-tooling & composits
תקצירעמיד בטמפ' עד 100 מעלות צלזיוס אחרי טיפול טרמי מתאים (post curing), מתאים לתבניות לואקום פורמינג, תבניות לבתי יציקה, תבניות בבניית חומרים מרוכבים
יצרןSika-tooling & composits
תקצירמצטיין בעמידות בפני כימיקלים, מתאים לתבניות בשימוש פוליאסטר, פוליאוריטן מוקצף, חומרים בטכנולוגיית RIM , חומרים מרוכבים.
יצרןSika-tooling & composits
תקצירעמיד בפני שחיקה
יצרןSika-tooling & composits
תקצירעמידות בחום - עד 150 מעלות צלזיוס לאחר טיפול טרמי מתאים (post curing), מתאים לתבניות ואקום פורמינג, תבניות בהזרקה ותבניות לחומרים מרוכבים.
יצרןSika-tooling & composits
תקצירעמיד ביותר כנגד שחיקה
יצרןsmooth-on
תקצירגלקוט אפוקסי מצוין עבור הכנת תבניות בטכנולוגיה של חומרים מרוכבים. זהו גלקוט עמיד בשחיקה וחזק. ניתן למריחה על משטחים אנכיים ללא נזילות. אפשר לגבות את החומר עם בדי זכוכית ואפוקסי להספגה (ניתן למצוא מגון שלם תחת קטגוריות חומרים מרוכבים) או לגבות בעזרת בצק אפוקסי קל משקל Free Form Air.
לצפיה בפרויקטים