חומרי בטון

מוצרי מוצרים בקטגוריה חומרי בטון

יצרןJesmonite UK
תקצירAC 730 הינו בטון המקשה מהר . זהו בטון על בסיס מים ואקריל לא רעיל , המיועד לשימוש יחד עם בד כחומר מרוכב. דבר המאשפר הכנת בטון קל משקל ובעובי של 12 מ"מ בלבד. את ה AC730 אפשר לצקת גם לתבניות קטנות בד"כ עד 5 ק"ג מוצר (נא לקרוא היטב את הדף הטכני). מכיל אגרגטים דקורטיביים ופיגמנטים לקבלת מראה אבן דקורטיבית בצבעים מרהיבים (לחשיפת אגרגט יש לעשות טיפול נוסף לאחר ההוצאה מהתבנית). מגיע במבחר צבעי סטנדרט. מגיע כחומר דו רכיבי- אבקת בטון ונוזל פולימרי. אין צורך בשימוש במים.
לצפיה בפרויקטים
יצרןJesmonite
תקצירפיתוח ייחודי וחדשני המאפשר מריחת בטון בתוספת מתכת אמיתית לקבלת בטון במראה מתכתי מרהיב. החומר הינו דו רכיבי בסיס ומקשה, יחס הערבוב: 5.5 בסיס אבקתי ל 1 מקשה. ניתן לבחור מתוך 3 גוונים לבחירה: ברונזה, פליז או נחושת . את החומר מורחים בתוך תבנית סיליקון -בטון למריחה AC 730 FLEX METAL יגיע לכל הפרטים הקטנים ביותר שבתבנית ויעניק תוצאה מושלמת.
יצרןJesmonite UK
תקצירJesmonite AC830 הינו בטון מהיר ליציקה, מתקשה תוך 3 שעות, אינו מתכווץ ונותן מראה אבן ליציקות הבטון. ניתן לרכוש יחד עימו פלסטיסייזר שיעזור בקבלת זרימה טובה יותר של הבטון, שומר על מימדיו, ובעל עמידות יוצאת דופן טובה בתנאי חוץ .