חימר מעצבים לפיסול ועיצוב (דמוי פלסטלינה)

חימר לפיסול או גילוף, לא מתקשה וניתן לשימוש חוזר. מדובר בחומר נטול גופרית ולכן ניתן לצקת עליו ישירות סיליקון מבלי לחשוש מריאקציה כימית, שהסיליקון לא יתקשה. ניתן לבחור בין 3 רמות קושי של חומרים - רך, בינוני וקשה. את כולם ניתן לעבד בעזרת כלים לגילוף ופיסול.


חומרי פיסול איכותיים המעניקים אין סוף אפשרויות

- חימר פולימרי גמיש-קשיח מהפכני לפיסול מודל (cosclay), מדובר בחימר יציב ועמיד ובעל גמישות אשר מונעת מהמודל להישבר.

- חימר מעצבים פרימיום (monster clay) על בסיס וקס ושמן הניתן לשימוש חוזר, אשר ניתן להגיע בעזרתו לרמת דיוק גבוהה ביותר גם בפיסול של פרטים קטנים.

- חימר לעיצוב מסדרת NSP אשר ניתן להתכה ב- 50 מעלות וליציקה לתוך תבנית - לאחר התקררות, החומר חוזר למצבו המוצק וניתן להמשיך לפסל בעזרתו. לעיצוב מודלים בינוני.

- חימר עיצוב ופיסול מסדרת LBT -  רמת קושי החומר: רך.

- חימר עיצוב ופיסול מסדרת Y2, רמת קושי החומר: קשה.

מוצרי מוצרים בקטגוריה חימר מעצבים לפיסול ועיצוב (דמוי פלסטלינה)

חימר פולימרי COSCLAY לעיצוב ופיסול מודל
יצרןCosclay
תקצירCOSCLAY הוא חימר פולימרי חדש ומהפכני לעיצוב המודל שלכם. פשוט עצבו את המודל בידיים, או בעזרת כלי פיסול, הכניסו את המודל לתנור לאפייה של 30 דקות - לאחר האפייה מתקבל מודל חזק, ויציב. היפה בחימר פולימרי COSCALY, הוא שכאשר מפסלים פרטים עדינים ודקים המוצר יישאר גמיש ולא שביר! ולהפך,כשמפסלים משהו עבה, לאחר האפייה המוצר יתנהג כמו פלסטיק.

חימר מעצבים לפיסול Monster Clay
יצרןMonster Makers
תקצירחימר מעצבים של חברת Monster Makers בישראל! Monster Clay הינו חימר מעצבים פרימיום על בסיס וקס ושמן הניתן לשימוש חוזר.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים רך . נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.9 ק"ג.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים בינוני. נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.9 ק"ג. ניתן להתכה ולצקת לתוך תבנית, לאחר ההתקררות ניתן לחלץ מהתבנית ולהמשיך את הפיסול.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים קשה. נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.78 ק"ג.