חימר מעצבים (דמוי פלסטלינה) לפיסול ועיצוב

חימר הניתן לפיסול או גילוף , החימר לא מתקשה וניתן לשימוש חוזר. חימר מעצבים הינו נטול גופרית לכן ניתן לצקת עליו ישירות סיליקון מבלי חשש לריאקציה כימית שהסיליקון לא יתקשה. ניתן לבחור בין 3 רמות קושי רך, בינוני וקשה. את כולם ניתן לעבד בעזרת כלים לגילוף ופיסול. חימר לעיצוב מסדרת NSP  ניתן להתכה ב 50 מעלות ולצקת לתוך תבנית. לאחר ההתקררות החומר חוזר למצבו המוצק וניתן להמשיך לפסל עליו.

מוצרי מוצרים בקטגוריה חימר מעצבים (דמוי פלסטלינה) לפיסול ועיצוב

חימר פולימרי מהפכני COSCLAY
יצרןCosclay
תקצירCOSCLAY הוא חימר פולימרי חדש ומהפכני לעיצוב המודל שלכם. פשוט עצבו את המודל בידיים, או בעזרת כלי פיסול, הכניסו את המודל לתנור לאפייה של 30 דקות - לאחר האפייה מתקבל מודל חזק, ויציב. היפה בחימר פולימרי COSCALY הוא שכאשר מפסלים פרטים עדינים ודקים המוצר יישאר גמיש ולא שביר! ולהפך,כשמפסלים משהו בעובי עבה לאחר האפייה המוצר יתנהג כמו פלסטיק.

יצרןMonster Makers
תקצירחימר מעצבים של חברת Monster Makers בישראל! Monster Clay הינו חימר מעצבים פרימיום על בסיס וקס ושמן הניתן לשימוש חוזר.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים רך . נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.9 ק"ג.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים בינוני. נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.9 ק"ג. ניתן להתכה ולצקת לתוך תבנית, לאחר ההתקררות ניתן לחלץ מהתבנית ולהמשיך את הפיסול.
לצפיה בפרויקטים
תקצירחימר לעיצוב מודלים קשה. נטול גופרית ולכן לא מפריע להתקשות השרף (פוליאוריטן\אפוקסי או סיליקון) נמכר באריזה של 0.78 ק"ג.